Past Winners

Search alphabetically (by last name):
Now viewing 1 through 100 of 1211 Silver Knight Alumni found.
  • Mabel Amaya
    Southwest Miami High School
    2014
    Vocational Technical
    Dade
  • Susan Bean
    Dr. Michael M. Krop Senior High School
    2014
    Social Science
    Dade
  • Persis Bhadha
    Cooper City High School
    2014
    General Scholarship
    Broward
  • Dillon Biddiscombe
    Pine Crest School
    2014
    Mathematics
    Broward
  • Andrew Briz
    Christopher Columbus High School
    2014
    New Media
    Dade
  • Alyssa Zlatuin
    David Posnack Jewish Day School
    2014
    Social Science
    Broward
  • Connor Yockus
    North Broward Preparatory High School
    2014
    Music
    Broward
  • Clarissa Buch
    Dr. Michael M. Krop Senior High School
    2014
    Journalism
    Dade
  • Tashay Campbell
    Marjory Stoneman Douglas High School
    2014
    Foreign Language
    Broward
  • Madison Clark
    North Broward Preparatory
    2014
    Journalism
    Broward
  • Justice Collier
    Robert Morgan Educational Center
    2014
    English and Literature
    Dade
  • Brett Curtis
    Dr. Michael M. Krop Senior High School
    2014
    Art
    Dade
  • Keion Lenard
    Stranahan High School
    2014
    New Media
    Broward
  • Raul Garcia
    William T. McFatter High School
    2014
    Vocational Technical
    Broward
  • Julie Goldstein
    Ransom Everglades School
    2014
    Art
    Dade
  • Ashley Gomez
    Mater Academy
    2014
    Business
    Dade
  • Evan Haubner
    North Broward Prep
    2014
    Art
    Broward
  • Andrew Masciarella
    North Broward Prep
    2014
    Business
    Broward
  • Mykaiesha Lorraine McCarthy
    Miami Carol City Senior High School
    2014
    Science
    Dade
  • Saran Morgan
    McArthur High School
    2014
    English and Literature
    Broward
  • Michael Ortega
    Christopher Columbus Senior High School
    2014
    Drama
    Dade
  • Ross Piper
    Dr. Michael M. Krop Senior High School
    2014
    General Scholarship
    Dade
  • Luis Miguel Rodriguez
    Mater Academy
    2014
    Mathematics
    Dade
  • Michael Sanchez
    Christopher Columbus Senior High School
    2014
    Athletics
    Dade
  • Katherine Santoro
    Western Senior High School
    2014
    Drama
    Broward
  • Kaley Schwartz
    New World School of the Arts
    2014
    Art
    Dade
  • Jahdziah St. Julien
    St. Thomas Aquinas High School
    2014
    Speech
    Broward
  • Kristina Thoren
    American Heritage Senior High School
    2014
    Science
    Broward
  • Daniel Torrents
    South Miami Senior High School
    2014
    Music
    Dade
  • Joshua Ulino
    Cypress Bay Senior High School
    2014
    Athletics
    Dade
  • Rohan Batra
    American Heritage High School
    2013
    Mathematics
    Dade
  • Gabrielle Beecher
    Archbishop McCarthy High School
    2013
    Journalism
    Dade
  • Danielle Morgan
    St. Thomas Aquinas
    2013
    New Media
    Broward
  • Sara Caruso
    MAST Academy
    2013
    Art
    Dade
  • Emily De Aguiar
    Westminster Christian School
    2013
    Music
    Dade
  • Roldyne Laure Elisabeth Dolcé
    William H. Turner Technical Arts High School
    2013
    Vocational Technical
    Dade
  • Christopher Fisk Kolychkine
    Miami Palmetto Senior High
    2013
    Social Science
    Dade
  • Andres Flores
    Miami Palmetto Senior High School
    2013
    New Media
    Dade
  • Abigail George
    Miami Southridge Senior High School
    2013
    Drama
    Dade
  • David Goldstein
    Ransom Everglades School
    2013
    Athletics
    Broward
  • Isabela Umaña Gómez
    Calvary Christian Academy
    2013
    Foreign Language
    Broward
  • Teeka Green
    Charles W. Flanagan High School
    2013
    Vocational Technical
    Dade
  • Alexandra Gugliuzza
    Miami Palmetto Senior High School
    2013
    Mathematics
    Dade
  • Cedric Hankerson
    Coral Reef Senior High School
    2013
    Business
    Dade
  • Gabi Hasson
    Dr. Michael Krop
    2013
    English and Literature
    Broward
  • Gabrielle Higgins
    Fort Lauderdale High School
    2013
    English and Literature
    Broward
  • Eryn Hughes
    St. Thomas Aquinas High School
    2013
    Speech
    Broward
  • Michael Jones
    St. Thomas Aquinas High School
    2013
    Business
    Broward
  • Annabelle Juin
    West Broward High School
    2013
    Social Science
    Broward
  • Anna Leiman
    Cypress Bay High School
    2013
    Drama
    Dade
  • Juliana Margarite Lopez
    Coral Reef Senior High School
    2013
    Journalism
    Dade
  • Michael Antonio Marese
    Cardinal Gibbons High School
    2013
    Athletics
    Dade
  • Miranda Palumbo
    Coral Springs Charter
    2013
    Music
    Dade
  • Elan Radick
    Miami Beach Senior High School
    2013
    Speech
    Dade
  • Renuka Ramchandran
    John A. Ferguson High School
    2013
    Science
    Dade
  • Christie Ellen Ramsaran
    American Heritage School
    2013
    Art
    Dade
  • Sheyla Seara
    Alonzo & Tracy Mourning Senior High
    2013
    Foreign Language
    Dade
  • Carleigh Shaheen
    Marjory Stoneman Douglas
    2013
    General Scholarship
    Broward
  • Bettina Teng
    University of NSU
    2013
    Science
    Broward
  • Stephen Wittels
    Dr. Michael Krop
    2013
    General Scholarship
    Dade
  • Caroline Lorenzo
    Saint Thomas Aquinas High School
    2012
    Vocational Technical
    Broward
  • Ryan Breslow
    Dr. Michael M. Krop Sr. High School
    2012
    Business
    Dade
  • Elizabeth Deckler
    American Heritage School
    2012
    Business
    Broward
  • Steven Claunch
    School for Advanced Studies Homestead
    2012
    Speech
    Dade
  • Melanie Wolff
    Ronald Reagan/Doral Senior High School
    2012
    English and Literature
    Dade
  • Katie Aguila
    Charles W. Flanagan
    2012
    General Scholarship
    Dade
  • Victoria Alvarez-Arango
    Palmer Trinity School
    2012
    Art
    Dade
  • Daniela Arvilli
    Hollywood Hills High School
    2012
    English and Literature
    Dade
  • Natalie Atyco
    Marjory Stoneman Douglas High School
    2012
    Science
    Broward
  • Elise Babey
    Saint Thomas Aquinas High School
    2012
    Art
    Broward
  • Alexsandra Bello
    West Broward High
    2012
    Mathematics
    Broward
  • Olivia Maria Bibilonia
    Coral Gables Senior High School
    2012
    Foreign Language
    Dade
  • Tomas Cacicedo
    Belen Jesuit Preparatory School
    2012
    Mathematics
    Dade
  • Kendra Enlow
    J.P. Taravella Senior High
    2012
    Art
    Dade
  • Joshua Feinzig
    Marjory Stoneman Douglas High School
    2012
    Speech
    Dade
  • Jacob Goldberg
    Pine Crest School
    2012
    Athletics
    Dade
  • Courtney Johnson
    Miami Carol City Senior High
    2012
    Science
    Dade
  • Victoria Kohl
    University School of NSU
    2012
    New Media
    Broward
  • Tiffany Kontoyiannis
    Miami Country Day
    2012
    Drama
    Dade
  • Jonathan Ludmir
    Dr. Michael M. Krop High School
    2012
    General Scholarship
    Dade
  • Tess Markovich
    Cooper City High School
    2012
    Music
    Dade
  • Octaviana Pacheco
    Robert Morgan Educational
    2012
    Vocational Technical
    Dade
  • Victoria Pinilla
    Pine Crest School
    2012
    Social Science
    Broward
  • Prateek Sachdeval
    Dr. Michael M. Krop High School
    2012
    New Media
    Dade
  • Anthony Schiappa Pietra
    Palmer Trinity School
    2012
    Athletics
    Dade
  • Antoinette Spears
    Miami Carol City Senior High
    2012
    Social Science
    Dade
  • Aston Steele
    Dr. Michael M. Krop High School
    2012
    Music
    Dade
  • Bertina Telusma
    Plantation High School
    2012
    Foreign Language
    Broward
  • Sophia Torrents
    Coral Gables Senior High School
    2012
    Journalism
    Dade
  • Joshua Venkataraman
    Saint Thomas Aquinas High School
    2012
    Drama
    Dade
  • Daniel Barcia
    Miami Palmetto Sr. High
    2011
    Foreign Language
    Dade
  • Tatiana - Rose Becker
    Fort Lauderdale High School
    2011
    Drama
    Broward
  • Courtney Brant
    Archbishop McCarthy
    2011
    Athletics
    Broward
  • Daniel Brooks
    Miami Palmetto Senior High
    2011
    Science
    Dade
  • Columbia Clancy
    Miami Country Dade
    2011
    Mathematics
    Dade
  • Jessica Cook
    Hollywood Hills High
    2011
    Music
    Broward
  • Wesley Dixon
    American Heritage
    2011
    Speech
    Broward
  • Alexandra Dreyfuss
    Ben Lipson Hillel Community High
    2011
    General Scholarship
    Dade
  • David Dubrow
    North Broward Prep
    2011
    New Media
    Broward
  • Nathalie Figueroa
    Coral Reef High
    2011
    Vocational Technical
    Dade